Opowiem Ci mamo, opowiem Ci tato! – konkurs z okazji Dnia Dziecka

Data publikacji: 01/06/2021

Z okazji DNIA DZIECKA z radością zapraszamy do udziału w konkursie. Jest on skierowany do dzieci, które są otwarte i potrafią ciekawie opowiadać przeglądaną książkę.

Jak wziąć udział?

1. Należy wypożyczyć z Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaktorowie lub w Filii w Międzyborowie książkę dziecięcą.
  2. Następnie nagrać krótki film (czas trwania do 2 minut), w którym dowolnie (niekoniecznie z wizerunkiem) zostanie pokazane jak dziecko opowiada historyjkę, która przedstawiona jest w książce.
  3. Film należy zamieścić na oficjalnym profilu Biblioteki na facebooku www.facebook.com/BibliotekaJaktorow/ pod postem konkursowym.
  4. Przewidziano nagrody dla trzech najlepszych filmików z największą ilością kliknięć „Lubię to”

Do kiedy należy wykonać zadanie?

15 czerwca o 17:00 zaplanowaliśmy podliczenie like-ów

Wszyscy, którzy biorą udział w konkursie przeczytali oraz akceptują jego regulamin.

Regulamin konkursu: Opowiem Ci mamo, opowiem Ci tato